Szeretetkönyv
Müller Péter
Szeretetkönyv
Színpadi játék egy részben
more
Müller Péter
Szeretetkönyv
Színpadi játék egy részben
more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, January 21 2015 7:00PM
"A szeretetről beszélni egyedül nem lehet. Csak együtt."
A népszerű könyvből készült zenés monológ, a szeretet fontosságáról.
Színház arról, amire mindannyian szomjazunk. Az előadás nem pusztán őszinte önvallomás, gazdag tanítás, de társkeresés is: a néző szeretetét keresi és szeretni segít.
Müller Péter az írja: "A szeretetről beszélni egyedül nem lehet. Csak együtt."
A szeretet a legnagyobb szavunk. Minden örömünk és gondunk mögött ez az egyetlen szó rejlik.Müller Péter szól a szerelemről, a barátságról, a női és a férfisorsról, a párkapcsolatról, a szexualitásról és a magányról, társunk elvesztéséről, a saját lelkünkkel való barátságról, az öregségről, a családról, a gyermeki és az anyai szeretetről, korunk érzelmi zűrzavaráról s az elmúlhatatlan égi szeretetről.
A következő RetroTorony időpontja: június 15. (szombat) A válogatott aznap délutáni mérkőzése után NÁKSI ATTILA Kölnből egyenesen Debrecenbe repül, hogy "Az éjjel soha ne érjen véget".
Aranyosi Péter önálló estjében közéleti kérdéseket boncolgatva elmeséli, hogyan is boldogul egy magafajta ötvenes a felgyorsult, közösségi oldalakkal és PIN kódokkal átszőtt digitális világunkban.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.